субота, 14 вересня 2013 р.

Екскурсія до театру ляльок

Вчора ми були на екскурсії в Херсонському академічному обласному театрі ляльок. Як там цікаво!!!
Спочатку нас зустрів сам директор театру - заслужений працівник культури України Морозов Віктор Анатолійович. Він розповів нам про історію театру, його колектив.

А потім ми познайомилися з головним режисером театру народним артистом України Борисом Чуприною. Він розповідав про сучасні постановки театру, дав нам деякі рекомендації щодо організації театру ляльок у нашій школі.

 Ми побували на репетиції лялькової вистави. Сиділи тихенько на задніх рядах, щоб нікому не заважати.

 Нам дозволили спостерігати гру акторів по той бік сцени і дізнатися про секрети акторської майстерності. А потім ми потрапили туди, де народжуються ляльки. Ольга Войткевич-Шевченко з радістю нас прийняла у своїй майстерні і провела для нас невеличкий майстер-клас по виготовленню ляльок. В її руках вони оживають як у чарівній казці. Але у неї є помічники. Ми з ними теж познайомилися у конструкторському та швейному цехах.

 Тепер ми точно зможемо створити театр ляльок у своїй школі, а працівники Херсонського академічного обласного театру ляльок обіцяли нам допомогти. А почали ми з конкурсу на кращій сценарій для майбутньої вистави. 


Увага! Конкурс!
Шановні учні школи! Шкільний клуб підприємництва «Соняшник»
оголошує конкурс на кращий сценарій лялькової вистави. У конкурсі можуть прийняти участь усі учні нашої школи. 
Вимоги конкурсу: вистава повинна бути позитивною, емоційно насиченою, нести виховний характер, розрахована на 25-40 хв. З готовими сценаріями звертатися до учениці 8 класу Кравець Анастасії. Переможця очікує винагорода. Бажаємо вам успіху!

2 коментарі:

  1. Дуже гарна ідея з шкільним ляльковим театром!Скорішого вам її втілення.Ми вже готові купувати квитки)

    ВідповістиВидалити