пʼятниця, 6 вересня 2013 р.

День народження

Ура! Ми народились! 

    Ми - це шкільний клуб підприємництва "Соняшник" при Антонівській загальноосвітній школі №18 м. Херсона.

   5 вересня 2013 року у нашій школі відбувся Круглий стіл - зустріч з відомим приватним підприємцем нашого міста Урсуленко О.А. 
   Вже другий рік поспіль учні нашої школи отримують перемогу у Всеукраїнському конкурсі "Молодь тестує якість". Але особливо учням запам'яталася перевірка та тестування якості вареників вітчизняних виробників. Ця робота була визнана найкращою та отримала перше місце у Херсонській області. Саме вареники торгівельної марки "ОСА", які випускає приватне підприємство "Урсуленко О.А.", були визнані найкращими. Тому ми і запросили на відкриття нашого шкільного клубу Олексія Анатолійовича.


   Він розповів про свою діяльність, про те,  як починав своє власне підприємство. Члени клуба змогли задати питання, на які наш почесний гість із зідоволенням відповів. 

   Окрім того на відкритті ШКП були присутні координатори проекту "Шкільна академія підприємництва 2" у Херсонській області Гончаренко Л.А. та Філончук З.В. Вони більш детально розповіли про Міжнародний проект "Шкільна академія підприємництва", який започаткували наші друзі з Польщі.  У кінці Круглого столу відбулося урочисте вручення посвідчень членам шкільного клубу, тому цей день ми вважаємо днем народження нашого клубу "Соняшник"!
   Якщо вам цікаво побачити на власні очі все те, що відбувалося у цей день, дивіться телерепортаж на ТРК "Скіфія" 9 вересня о 8.00.

Немає коментарів:

Дописати коментар